Dell Notebook servis Ankara

Dell Notebook Teknik Servisi

Ankara Dell Notebook Servisimiz Notebook konusunda sorunlarınızı çözer

Dell servisleri konusunda pek çok kişi arayış içindedir. Ankara Dell Notebook Servisi olarak Dell Notebook kullanıcılarına tamir bakım ve parça değişilerinde Dell kullanıcılarına bir çok avantaj sağlamaktadır. Hem profesyonel hizmet sunan hem de kaliteli ekipman sağlayan servisimiz için önemli olan müşterilerin yüzde yüz memnuniyetlerinin sağlanmasıdır.

Dell Notebook tamiri için son derece güvenli bir adres olan Ankara Dell Servisi hem teknik arızaların, hem donanımsal ve yazılım boyutundaki sorunların onarılmasında yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda garanti kapsamında orijinal yedek parça değişiklikleri yapan Dell servisimiz için hızlı ve pratik davranmak da son derece önemlidir.

Dell Ekran değişimi veya tamiriDell Ekran değişimi veya tamiri

LCD veya LED ekranlar hassas yapılarından dolayı çok çabuk kırılırlar veya arızaya geçerler, genelde kullanıcılar klavye ile ekran arasında unutulan bir nesle’nin üstüne ekranı kapatmalarından dolayı veya şarj kablosuna takılmalarından ve bilgisayarın düşmesi veya darbe almasından dolayı ekranları kırılmaktadır. Ankara Dell Notebook servisi olan firmamızda ekran değişimleri siz bir çay içene kadar değişimi yapılmaktadır.

Dell Anakart sorunlarıDell Anakart sorunları

Günümüzde yanımızdan nerdeyse hiç ayırmadığımız Notebooklarımız arda sırada’da olsa kazalara uğramaktadırlar tamda bilgisayarımızdaki yapmış olduğumuz bir işe yoğunlaşmış arda sırada birşeyler atıştırıyoruz bezende birşeyler içiyoruz işte tamda bu sırada oluyor ne oluyorsa içtiğimiz çay, kola, meyve suyu pat klavyenin üstüne dökülüyor hemen bilgisayarı kapatıyoruz ters çeviriyoruz olmadı saç kurutma makinesiyle kurutuyoruz ( bu arda fala ısıdan dolayı klavyenin tuşları yamulmaya, erime başlıyor ) olmadı 2 gün kuruması için bekliyoruz ve en sonunda kurumuştur değip Notebook'umuzu açıyoruz şimdi esas olay burada başlıyor karşımıza iki çeşit senaryo çıkacak 1. açtığımızda Notebook sanki hiç birşey olmamış gibi çalışacak, amaaa 2 - 3 haftaya kadar anakart arızalanacak, yanacak, niye’mi sıvı dökülmelerinde muhakkak sıvı ana karta temas eder ( Klavye tuşlarını altlarında onlarca delik vardır Notebooklarımız sıcak havanın bir kısmını buradan atarlar, sıvı bu deliklerden muhakkak anakarta geçer ) burada devreye oksidasyon dediğimiz süreç devreye giriyor anakarta gelen voltaj sıvının temas ettiği yerlerdeki parçaları çürütmeye başlıyor bu süreç sıvını miktarına göre 1 hafta ile 6 hafta arasında bir süreçtir. 2. süreç ise Dell Notebook'umuzu açtığımızda hiç bir tepki vermemesi veya klavye, Hdd, Ekran kartı, Ram, Usb'leri görmemesi gibi sorunlarla karışılacağız. Bizim size tavsiyemiz Her iki durumda’da bilgisayarınızı konun uzmanı olan teknik servise götürerek gerekli kontrollerini yaptırmanızdır Ankara Dell Servisi 'mizde Anakartta oluşan oksidasyon’ların giderilmesi Anakart tamiri veya Anakart değişimleri yapılmaktadır.

Dell Ekran Kartı sorunlarıDell Ekran Kartı sorunları

Dell Notebookların büyük bir bölümü evimizde ofisimizde rutin işleri yapmamız için yapılmış çok üstün olmayan notebooklardır maalesef kullanıcılarımız özelliklerini ve kapasitelerini bilmedikleri bilgisayarının her işi yapacaklarını zannedip çok ağır programları, yüksek derecede performans bilgisayarlarının oynayabileceği oyunları Notebooklarına yükleyerek çalıştırmaktadırlar, Bu durumda Notebooklar bu programları çalıştıra bilmeleri için çok fazla zorlanmaktadırlar bu tür olayda en fazla ekran kartı zorlanmakta ve yüklemiş olduğumuz programlar veya oyunları ısrarla çalıştırmamız durumunda ise ekran kartları bozulmaktadırlar. Bir notebook alırken muhakkak teknik özelliklerine bakmalı ve kullanacağımız programlarıda buna göre seçmeliyiz. Dünyada gerçek anlamda oyun ve yüksek kapasiteli programları çalıştıracak Notebooklar bir elin parmaklarını geçmezler. Dell Servisi Ankara Firmamızda Ekran kart tamiri ve değişimleri yapılmaktadır.   Devamı

Bilgisayarınızı en kısa sürede onaran ve teslim eden Dell Notebook servisimiz kırılan ve çatlayan LED ve LCD ekranları en kısa sürede orijinalleri ile değiştirmektedir. Göz sağlığını önemseyen firmamız bulanık gösteren yan sanayi ürünü ekranların gözünüzde oluşturacağı yanlış etkiyi bilmekte ve bu bilinçle hareket etmektedir. Her model için farklı Dell şarj adaptörünün bulunması söz konusu markayı daha da tercih edilir kılmaktadır. Dell bataryaları uzun süreli kullanımda müşterilere memnuniyet verecektir. Aynı zamanda elektrik kesildiğinde de bu bataryalar sayesinde yarı yolda kalmanız söz konusu olmayacaktır.

Ankara Dell Notebook servisimiz her model için farklı Türkçe klavyeler bulundurmaktadır. Dell klavye kullanımı konusunda duyarlı olan pek çok kişi ana kart değişimi konusunda da duyarlıdır. Klavyelerin her modele uygun olması servisimiz için önemlidir. Bunun yanında Dell ekran kartı değişimleri de son derece kısa sürede yapılmakta ve böylelikle bilgisayarın performansı da giderek arttırılmaktadır.

Dell markasının bu kadar fazla tercih edilmesinin nedeni hem yüksek performanslı olan cihazlar olmaları hem de notebook servisimiz sayesinde tüm parçalarının hızlı bir şekilde bulunması avantajının olmasıdır. Dolayısıyla Dell servisimiz böylelikle güveninizi de kazanmıştır.

Servisimizde arıza tespit ücreti alınmamaktadır.

Dell Anakart

Dell Şarj adaptörü

Dell Batarya

Dell Klavye

Dell Ekran kartı

Dell Klavye

Dell Ram

Dell Soket değişimi

Tüm yedek parçalar

Dell Servis, Dell Laptop Servisi, Ankara Dell Notebook Tamiri, Dell Tablet servisi Ankara, Dell Notebook şarj adaptörü, Dell Notebook batarya, Dikmen Dell Servisi, Çankaya Dell Servisi, Öveçler Dell Notebook servisi, Balgat Dell Servisi, Dell Notebook servisi Ankara,