Dell Laptop servisi

Dell Laptop Servisi Ankara

Dell Notebook Servisimiz sayesinde Notebook daha verimli kullanılacak

Ankara Dell Laptop Servisi hem bilgisayarlarınızın teknik bakımında, onarımında hem de yedek parça değişimi işlerinde son derece hassas bir şekilde çalışan bir firmadır. Firmamız için önemli olan müşteri memnuniyetini sağlamaktır, Dolayısıyla Dell Laptoplarınız ücretsiz olarak arızalarının tespiti ve onarılması, Dell ekran krtı temini, uygun bataryaların, klavyelerin, şarj adaptörlerinin, ana kartın değiştirilmesi gibi işlemleri yerine getirmektedir.

Dell Laptop Servisi olarak yıllardır bilgisayar teknolojisi alanında hizmet veren firmamız giderek daha da popüler hale gelmektedir. Hem profesyonel hizmet veren hem de kaliteli ekipman sağlayan notebook servisimiz bilgisayar tamiri konusunda hem donanım hem de yazılım boyutunda sorunların aşılmasını sağlamaktadır. Garanti kapsamında orijinal yedek parça değişiklikleri konusunda hassas olan Dell servisimiz hem hızlı hem de pratik şekilde davranmak konusunda son derece duyarlıdır.

Bilgisayarınızın LED ve LCD ekranlarını kısa sürede orijinalleri ile değerlendirmek konusunda duyarlı olan firmamız 15 dakika gibi kısa bir süre içinde ekran kartlarını orijinalleri ile değiştirmektedir. Firmamız göz sağlığını önemsemektedir. Gözde oluşan herhangi bir sorunda yanlış etkinin yaşanmaması için yan sanayi ürünlerini önermemeyi tercih eden firmamız Dell şarj adaptörleri kullanımı konusunda duyarlıdır. Bu ürünler sayesinde Dell markası daha çok tanınır hale gelmiştir. Dell bataryaları da uzun süreli kullanımda müşterilerin memnun kalmasını sağlayacaktır. Elektrik kesintisi olduğu durumlarda söz konusu bataryalar kurtarıcı rol üstlenmektedir.

Her model için farklı tasarımlarda Dell klavye kullanımı söz konusu olacaktır. Her yeni model birbirinden farklı özellikler taşımaktadır. Dell Notebooklarınız arızalandığında ve hemen çözüm bulmanız gerektiğinde yapmanız gereken Ankara Dell Servisi’ne ulaşmak ve bu sayede hızlı bir şekilde arızanın tespit edilmesini sağlamak olacaktır. Size sunulan ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Servisimizde arıza tespit ücreti alınmamaktadır.

Dell Adamo - Alienware - Inspiron - Latitude - Portable System - Precision - SmartStep - XPS - Vostro - Mini - Studio

Dell Ekran Kartı sorunları

Dell Notebookların büyük bir bölümü evimizde ofisimizde rutin işleri yapmamız için yapılmış çok üstün olmayan notebooklardır maalesef kullanıcılarımız özelliklerini ve kapasitelerini bilmedikleri bilgisayarının her işi yapacaklarını zannedip çok ağır programları, yüksek derecede performans bilgisayarlarının oynayabileceği oyunları Notebooklarına yükleyerek çalıştırmaktadırlar Dell Notebook ve Bilgisayar Ekran kartı


Dell HDD, Harddisk değişimi

Laptop, Notebook veya PC lerde kullanılan harddiskler hiçte bildiğimiz kadar güvenilir parçalar değillerdir. Okuyucusu iğne olan bu harddiskler bizim yapacağımız en ufak bir hatayı beklemektedirler bozulmaları için genelde harddisk bozulmaları darbe sonucunda oluşur darbe alan harddiskin okuyucuları zarar görür bu durumda o harddiski çalıştırmak pekte mümkün olmamaktadır. Arızalanmış olan Harddiskdeki bilgilerimiz, resim, doküman gibi birçok verimizde ulaşamaz hale Dell Notebook ve Bilgisayar Harddisk Değişimi (Dell Harddisk)

Dell Ekran değişimi veya tamiri

LCD veya LED ekranlar hassas yapılarından dolayı çok çabuk kırılırlar veya arızaya geçerler, genelde kullanıcılar klavye ile ekran arasında unutulan bir nesle’nin üstüne ekranı kapatmalarından dolayı veya şarj kablosuna takılmalarından ve bilgisayarın düşmesi veya darbe almasından dolayı Dell Notebook ve Laptop Ekran Değişimi (Dell Panel)


Dell Anakart sorunları

Günümüzde yanımızdan nerdeyse hiç ayırmadığımız Dell Notebooklarımız arda sırada’da olsa kazalara uğramaktadırlar tamda bilgisayarımızdaki yapmış olduğumuz bir işe yoğunlaşmış arda sırada birşeyler atıştırıyoruz bezende birşeyler içiyoruz işte tamda bu sırada oluyor ne oluyorsa içtiğimiz çay, kola, meyve suyu pat klavyenin üstüne dökülüyor hemen bilgisayarı kapatıyoruz ters çeviriyoruz olmadı saç kurutma makinesiyle kurutuyoruz ( bu arda fala ısıdan dolayı klavyenin Dell Notebook ve Bilgisayar Anakart çeşitleri (Dell Anakart)

Özel Dell Servisi
Dell Çağrı merkezi; 0312 473 76 16 - 69